Custom Search

GÜLLERİN SAVAŞI OYUNCU KADROSU Güllerin Savaşı Dizisi Oyuncuları Kimler?

GÜLLERİN SAVAŞI OYUNCU KADROSU Güllerin Savaşı Dizisi Oyuncuları Kimler?


"Sponsorlu Bağlantılar"


▼ İçerik ▼


GÜLLERİN SAVAŞI OYUNCU KADROSU Güllerin Savaşı Dizisi Oyuncuları Kimler?Dizide Oynayan Oyuncular Kimler? Güllerin Savaşı Dizisi Oyuncuları Gerçek adları  (Gerçek İsimleri)

Güllerin Savaşı oyuncu kadrosu

Gülru Çelik (Damla Sönmez) Genç, cesur ve güzel. Kenar mahallede doğmuş, Sipahi Köşkü’nde büyümüş. Bahçıvanın kızı. Henüz 6 yaşındayken,‘Büyüyünce Gülfem Sipahi olacağım’ demiş. Bedeli ne olursa olsun!

Ömer Hekimoğlu (Barış Kılıç) Kadınları sihirli parmaklarından önce karizmasıyla büyüleyen bir estetik cerrah. ‘Güzelliğin Efendisi’ Gülfem’in kırık kalbinin, Gülru’nun ilk kalp çarpıntılarının yegane sahibi.

Gülfem Sipahi (Canan Ergüder) En iyi arkadaşı da en amansız düşmanı da; aynalar olan kadın. Çarpıcı, klas ve tutkulu. Kibirli yalnızlığının altında kırık kalbi var. İki korkunun esiri; yaşlanmak ve kaybetmek.

Mert Gencer (Yiğit Kirazcı) Kenar mahallenin tatlı serserisi. Adı gibi mert olsa da bir baltaya sap olamamış. Cebinde hayalleri, hayallerinde ilk gözağrısı, büyük aşkı Gülru. Öl dese ölür ama büyü dese.. büyüyemez.

Cihan Sipahi (Sercan Badur) Gülfem’in ‘talihsiz’ kardeşi. Acımasız bir çocuk oyununun kurbanı. Gözlerden uzak, tavan arasındaki dünyasında yalnızlığını paylaştığı tek kişi Gülru. Dostu, sırdaşı ve umutsuz aşkı Gülru.

Salih Çelik (Atilla Şendil) Gülru’nun babası. Karısını zamansız kaybetmiş, kendini kol kanat gerdiği dört kızına adamış sevgi ve şefkat dolu ama yorgun bir yürek.

Yener Yıldırım (Berk Yaygın) Çelik Ailesinin başına gelmiş en kötü şey. Mesude’nin bencil, çıkarcı ve paragöz kocası.

Yonca Çelik (Zeynep Köse) Gülru’nun ablası. Pahalı zevkler, ünlü markalar, para, para, para... Tek istediği zengin bir koca!

Çiçek Çelik (Feyza Civelek) Gülru’nun kardeşi, bahçıvanın en küçük kızı. Ailesinin gözbebeği, ta ki yanlış kişiye aşık olana kadar.

Recep Gencer (Turgay Tanülkü) Mert’in alkolik, dayakçı babası. Hayatı öfke ve yenilgi dolu bir adam.

Mesude Çelik Yıldırım (Meltem Pamirtan) Gülru’nun büyük ablası. Kardeşlerine annelik yapan, anne olmak için yaratılmış ama bir türlü anne olamayan. Yanlış evlilik kurbanı.

Halide Demir (Aslı İçözü) Sipahi Ailesinin emektar kahyası. Gülfem’in sadık karakutusu.

Ayla Sipahi (Pınar Afşar) Gülfem’nin halası. Polonezköy’deki çiftliğinde sade bir hayat süren, güçlü, otoriter ve şefkatli bir kadın.

"Sponsorlu Bağlantılar"

Ekleyen: alkmaar, Saat: 15:10

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Arama Yap!

Custom Search

Blog Arşivi

Copyright © 2015 Diapason Tasarım: Kaizen Template
Geliştiren: Bf Legacy