Custom Search

FOX Bizim Hikaye Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Dizi Fragmanı, Konusu

FOX Bizim Hikaye Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Dizi Fragmanı, Konusu


"Sponsorlu Bağlantılar"


▼ İçerik ▼


Başrollerinde Hazal kaya olunca oldukça dikkat çeken bir dizi. Merakla beklenmesine ragmen başlama tarihi henüz açıklanmadı. Yeni sezon da fox tv de seyirciyle buluşacak olan dizi merak konusu....

Amerikan yapımı Shameless'tan uyarlama olan Bizim Hikaye'nin başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan paylaşıyor.



İlk fragmanı yayınlanan dizide ise başroldeki Hazal Kaya'nın yani Filiz'in hayat hikayesi anlatılıyor. Sarhoş ve sorumsuz babası ile küçük kardeşlerine bakmak zorunda kalan Filiz ile ondan hoşlanan ve kendini affetirmeye çalışan Barış karakterinin hikayesini izleyeceğiz. Barış zengin bir ailenin çocuğu, Filiz ise tam tersi bir hayat yaşıyor, yaşamak zorunda. Bunu kabullenmiş bir karakter olarak gördüğümüz Filiz, Barış'ı kendinden uzak tutmaya çalışıyor ve hikaye böyle başlıyor. Bakalım dizi başladığında Filiz gerçekten de hoşlandığı Barış'ı kendinden ve ailesinden uzak tutabilecek mi, göreceğiz.

İkinci bölüm fragmanında ise Filiz'in kendisi ve ailesi tanıtılıyor. Nasıl bir çevrede yaşadıkları, verdikleri hayat mücadelesi, sahip oldukları değerler göz önüne serilirken dizi adeta bir hayat hikayesi sunuyor.

"Sponsorlu Bağlantılar"

Ekleyen: alkmaar, Saat: 15:57

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Arama Yap!

Custom Search
Copyright © 2015 Diapason Tasarım: Kaizen Template
Geliştiren: Bf Legacy