Custom Search

Kurt Seyit ve Şura Kıvanç Tatlıtuğun Geliri, Kazancı

Kurt Seyit ve Şura Kıvanç Tatlıtuğun Geliri, Kazancı


"Sponsorlu Bağlantılar"


▼ İçerik ▼Yakışıklılığı ile dillerden düşmeyen kıvanç ile güzelliği ve hareketleriyle de sevilen zeynep in canlandıracağı dizinin maliyeti pahalıya patladı ve bu diziden kıvanç aylık 260 milyar kazanacak....

Star'da Mart ayında ekrana gelecek olan 'Kurt Seyit ve Şura' dizisi daha başlamadan konuşulmaya başladı.

Bölüm başı 2 milyon liralık maliyetiyle Türk televizyon tarihinin en pahalı dizisi oldu.

Başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ'un tutkulu ve masalsı bir aşk hikayesinin anlatıldığı 'Kurt Seyit ve Şura'dan ne kadar ücret alacağı da ortaya çıktı.

Bu da bir oyuncuya ödenen en yüksek ücret.

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, "Kurt Seyit ve Şura" dizisinden aylık 260 bin lira kazanacak.

Kıvanç Tatlıtuğ’un sette yaşadığı aksiliklerle gündemden düşmeyen dizisi “Kurt Seyt&Shura” bu kez aşk kokan sahneleriyle konuşulacak.

Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah’la vals yaptığı sahnelerde dansın hakkını verdi “Kurt Seyt&Shura” için binicilik dersi alırken attan düşüp sakatlanan Kıvanç Tatlıtuğ önceki gün dizinin teaser çekimleri için iş başındaydı.

At binme sahnelerinde dublör kullanan oyuncu Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü’ndeki çekimlerde Farah Zeynep Abdullah’la danstaki hünerlerini sergiledi.

Çarlık RusyaSI’nın son dönemlerinde geçen hikayede Farah Zeynep Abdullah soylu bir Rus ailesinin kızı “Shura”yı canlandırıyor."Sponsorlu Bağlantılar"

Ekleyen: alkmaar, Saat: 06:21

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Arama Yap!

Custom Search

Blog Arşivi

Copyright © 2015 Diapason Tasarım: Kaizen Template
Geliştiren: Bf Legacy